با تشکر از اینکه سایت ما را جهت مشاهده انتخاب کرده اید. به لحاظ حفظ قانون سایت و مشخص کردن اهداف و همچنین راحتی کاربران این قوانین را وضع کرده ایم ، که کاربران می بایست طبق آن عمل کنند . در غیر این صورت مدیر سایت این حق را دارند که موضوعات ، مقالات ،اخبار و تمامی توضیحات و در برخی مواقع اکانت آن کاربر را از سایت حذف نمایند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغییر کند . لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین سایت به پیغامهایی که ممکن است برخی از روزها به هر نحوی به اطلاع کاربران میرسد دقت فرمایید. این قوانین بلااستثناء می باشند و در رابطه با تمامی کاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همکاران سایت ، مدیران انجمن ها و… اجرا خواهند شد.

 

 اهداف این سایت

هدف از راه اندازی این سایت صرفا کمک و حل مشکلات کاربران در زمینه فعالیتهای این سایت که این فعالیتها آموزش و مطالب مرتبط با حسابداری، مفاهیم اقتصادی ، مالیات و قوانین مربوط به آن ، نرم افزارهای حسابداری ، قوانین حاکم بر سازمان تأمین اجتماعی و به طور کلی هر آنچه که مربوط به حوزه جسابداری  می باشد.

 

 

 قانون فروشگاه اینترنتی

زمانی که شما از “فروشگاه اینترنتی ایران حسابدار” خرید می کنید ، توجه داشته باشید که لینک های دانلود بلافاصله پس از تراکنش موفق ، برای شما نمایش داده می شود و فایل قابل دریافت بوده و همچنبن یک نسخه نیز به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد .

(لطفا هنگام وارد کردن ایمیل خود دقت کنید تا آدرس اشتباه وارد نشود ، زیرا لینک های دانلود به آدرسی که شما یادداشت میکنید ، ارسال خواهد شد.) لینک های دانلودی که شما پس از خرید دریافت میکنید به مدت ۳۰ روز و برای ۳۰ بار کلیک معتبر خواهد بود .

پس از منقضی شده لینک ها ، شما میتوانید با ارسال گد رهگیری خرید و یا شماره کارتی که با آن خرید انجام داده اید ، از طریق فرم پیگیری خرید ، لینک های جدید را دریافت کنید !

 

 

 قوانین کلی

این سایت از داخل ایران مدیریت و کنترل می شود و به همین دلیل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، علاوه بر قوانین زیر تمامی قوانین رایج در جمهوری اسلامی ایران در این سایت رایج است . با توجه به اهداف سایت، هرگونه فعالیت سیاسی ، مذهبی و مسایلی که با قوانین کشور متضاد باشد ممنوع است و در شرایط خاص پیگرد قانونی نیز در پی خواهد داشت.

 

قانون شماره ۱

تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی ایشان به تمام قسمت های وب سایت قطع خواهد شد همچنین پس از عضویت امکان لغو عضویت توسط کاربر و یا مدیر وجود نخواهد داشت.

قانون شماره ۲

کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال نظرات در وب سایت از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به تمام قسمت های وب سایت قطع خواهد شد.

قانون شماره ۳

این سایت محلی جهت رد و بدل اطلاعات در رابطه با اهداف سایت می باشد. پس لطفاً سعی کنید مطالب خود را در رابطه با این موضوع و یا با موضوعات وابسته به آن ارسال نمایید.

قانون شماره ۴

مسئولیت مطالب و نظرات ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

قانون شماره ۵

لطفاً از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر ، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و و دسترسی وی به وب سایت قطع خواهد شد.

قانون شماره ۶

مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً در سایت ممنوع می باشد. در صورتی که غیر از این عمل شود آن اکانت در اولین فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره ۷

در قسمت نظرات میتوانید سوالات خود را که مرتبط با مقاله منتشر شده است مطرح کنید لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .

قانون شماره ۸

لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

قانون شماره ۹

لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید.

قانون شماره ۱۰

از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری یا انتشار آدرس وب سایت یا ایمیل یا تلفن یا… پرهیز کنید.

قانون شماره ۱۱

از نوشتن یک سوال در قسمت های مختلف خودداری کنید.

قانون شماره ۱۲

در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به وب سایت قطع خواهد شد.

قانون شماره ۱۳

تغییر نام کاربری فقط توسط مدیر سایت مجاز است . چنانچه تمایل به تغییر نام کاربر خود دارید برای مدیران ارشد سایت پیغام خصوصی ارسال نمایید و در آن پیغام نام کاربری قبلی ، نام کاربری جدید و آدرس ایمیل خود را قید نمایید.

قانون شماره ۱۴

لطفاْ در زمان مطرح کردن نظرات در وب سایت ، به مسایل و قوانین جمهوری اسلامی احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جداْ خودداری فرمایید. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسایل عقیدتی سیاسی جلوگیری کنید که در این صورت ، دسترسی کاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد.

قانون شماره ۱۵

در صورت داشتن انتقاد از یک مدیر لطفا در صورت تمایل به وسیله پیغام خصوصی‌ آنرا برای آن مدیر ارسال نمائید، چنانچه انتقاد و یا اعتراض نسبت به عمل یا رفتار مدیری در انجمن دارید لطفا آنرا فقط از طریق پیغام خصوصی‌ برای سرپرست کل ارسال نمایید

قانون شماره ۱۶

استفاده از فونت های غیر فارسی در ثبت نظرات خلاف قوانین می باشد.

قانون شماره ۱۷

تبلیغ سیستم هایی که به صورت هرمی ، عضو گیری و تبلیغات کلیلی کار می کنند خلاف قوانین سایت می باشد.

 

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید (در صورت امکان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سایت حذف خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد.

 با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت ، بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما

 

مدیریت وب سایت ایران حسابدار