سوالات متداول

محصولات فروشگاه ایران حسابدار بصورت مجازی بوده و پس از پرداخت موفق لینک های دانلود در اختیار شما قرار میگیرد .

خیر . فایل های موجود در فروشگاه اینترنتی ایران حسابدار با توجه به اینکه کم حجم بوده و ارسال پستی برای کاربران علاوه بر هزینه بر بودن ، زمان بر نیز خواهد بود .

این مورد در بخش توضیحات مربوط به نرم افزار ، درون صفحه مربوط به فایل توضیح داده شده است .

خیر . با توجه به اینکه محصولات بصورت مجازی بوده و بلافاصله پس از پرداخت قابل دریافت است ، لذا تعویض امکان پذیر نیست ، بنابراین در خرید خود دقت کنید !

به سه روش قابل دریافت است :

  1. بلافاصله پس از پرداخت لینک های دانلود نمایش داده می شود .
  2. یک نسخه از لینک های دانلود به آدرس ایمیل شما که هنگام پرداخت وارد کرده اید ، ارسال می شود .
  3. یک نسخه از لینک های دانلود نیز در حساب کاربری شما در وب سایت موجود است .
روی دکمه حساب کاربری که در بالای سایت وجود دارد کلیک کنید ، سپس گزینه “سفارشات من” را انتخاب کنید لیست سفارشات شما نمایش داده می شود . روی آیکن چشم کلیک کنید ، لینک های دانلود قابل مشاهده است .

گاهی اوقات (به ندرت) ممکن است به دلیل برخی اختلالات شبکه بانکی ، وجه از حساب کسر شود ولی پیام خطایی نمایش داده شود ، نگران نباشید چون که مبلغ شما حداکثر تا ۷۲ ساعت به حساب تان بازخواهد گشت ، برای پیگیری بیشتر ، شماره کارت بانکی رو به واحد پشتیبانی ارسال کنید .

مشکلی نیست ، با مراجعه به حساب کاربری خود در وب سایت ، لینک های دانلود را میتوانید مشاهده و دریافت کنید .

می توانید سوالات پس از خرید خود را به واحد پشتیبانی ارسال کنید تا در اسرع وقت به سوال شما پاسخ داده شود ! و یا با ایمیل support@irhesabdar.com در ارتباط باشید .

برای ارتباط با واحد پشتیبانی اینجا کلیک کنید.

هر گونه سوال ، پیشنهاد و یا انتقاد خود را می توانید از طریق ایمیل info@irhesabdar.com ارسال کنید . و یا از طریق فرم موجود در سایت پیام خود را ارسال کنید .

برای ارتباط با مدیر اینجا کلیک کنید .

ابتدا دقت کنید که نرم افزار از نوع ۳۲ بیتی است و یا ۶۴ بیتی ؟ و آیا با سیستم شما سازگاری دارد ؟ نرم افزار های ۶۴ بیتی روی ویندوز های ۳۲ بیتی قابل نصب نخواهد بود . و در قسمت توضیحات فایل ها ذکر شده است .

همچنین می توانید برای دریافت راهنمایی بیشتر با واحد پشتیبانی در تماس باشید .

تماس با واحد پشتیبانی ،اینجا کلیک کنید !

این قبیل مشکلات در فیلم های آموزشی که همراه نرم افزار در اختیار شما قرار گرفته ، توضیح داده شده است ، لذا فیلم آموزشی را به دقت مشاهده کنید.

خیر . لینک های دانلود مختص شما بوده و بدون محدودیت زمانی و تعداد دفعات دریافت ، برای همیشه در اختیار شما قرار قرار می گیرد . اگر هم مشکلی وجود داشت به واحد پشتیبانی اطلاع دهید.

بله . در مناسبت های مختلف تخفیف های ویژه لحاظ می شود . برای اطلاع از زمان تخفیف در شبکه های مجازی (تلگرام و اینستاگرام) همراه ما باشید .

Secured By miniOrange