درباره ما

از گذشته تا کنون همه مشاغل و کارفرما ها برای ادامه حیات حرفه خود به یک نفر احتیاج دارند که عملیات مالی را بررسی کرده و رابطه کارفرما را با افراد دیگر سامان بدهد.

فردی که باید دخل و خرج را محاسبه و اطلاعات مربوط به گردش مالی را جمع آوری،بررسی،نتیجه گیری کرده و آن را گزارش دهی کند.

بله این فرد همان حسابدار زحمت کش و سخت کوشی ست که ذهن او پر از اعداد و ارقام است.

در گذشته تمام امور حسابداری بر روی کاغذ و بوسیله چرتکه های چوبی انجام میشد.و برای ارائه گزارش عملکرد مالی زمان نسبتا زیادی احتیاج داشت تا حسابدار یک گزارش کاملی را ارائه کند .

امروزه با توسعه علم و فناوری و نیاز روز افزون همه مشاغل به حسابدار باعث شده که این حرفه نیز دچار تغییر و تحولاتی شود و خود را با پیشرفت علم و تکنولوژی تطبیق دهد.

لذا بایستی فرایند زمان بر گذشته برای ارائه گزارش کوتاه تر شود و در کمترین زمان اطلاعات جامع و کامل را در اخیتار ذینفعان قرار داد.

پس باید همه افراد چه قدیمی های این حرفه و چه تازه واردان به کار حسابداری آموزش ها و فایل های لازم را دریافت کنند.

ایران حسابدار نیز سعی دارد تا در این زمینه در کنار سایر افراد دانش و تجربیات خود را در خصوص نکات و آموزش حسابداری از مقدماتی تا سطوح تخصصی در اختیار علاقه مندان به این حوزه قرار دهد.

ایران حسابدار از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرد و با توجه به استقبال کاربران فعالیت خود را تا کنون ادامه داده است .

فعالیت اصلی سایت در زمینه حسابداری در قالب مقالات رایگان حسابداری از ابتدایی ترین مفاهیم تا مطالب تخصصی میباشد.

همچنین در کنار مقالات حسابداری به مطالبی که همه حسابداران با آن مواجه میشوند از جمله مسائل مالیاتی و قوانین کار و … پرداخته شده است .

چرا که امروزه حسابداری به شاخه های متعددی تقسیم شده و برای تکمیل شدن اطلاعات مالی و گزارش آن نیاز است تا حسابدار با موارد مکمل آن نیز آشنایی و مهارت کافی را داشته باشد تا ذینفعان اطلاعات جامعی را دریافت کنند.

میتوان به مباحث مالیاتی ،بیمه و قوانین حاکم بر بین کارگر و کارفرما اشاره کرد.

تا حد توان سعی شده تا مطالب آموزشی مربوط به حسابداری و هر آنچه که باید یک حسابدار در مورد آن اطلاعاتی داشته باشد را در قالب مقاله و فایل های آموزشی در اختیار شما قرار داده شود.

قسمت فروشگاه اینترنتی ایران حسابدار نیز راه اندازی شده تا فایل های مربوط به حسابداری اعم از نرم افزار،جزوات آموزشی،آموزش های صوتی و تصویری و … در اختیار علاقه مندان به این حوزه قرار داده شود.

روز به روز به تعداد فایل های آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران حسابدار افزوده خواهد شد تا افرادی که میخواهند آموزش های لازم را در این زمینه ببینند از آن بهره مند شوند.سعی شده فایل های فروشگاه با بهترین کیفیت ایجاد و منتشر شود.

فایل های فروشگاه اینترنتی ایران حسابدار پس از انتشار و گذشت زمان آپدیت میشوندو نسخه های بروزرسانی شده به خریداران قبلی نیز ارسال میشود.

واحد پشتیبانی فروشگاه اینترنتی ایران حسابدار نیز همواره به سوالات خریداران و علاقه مندان چه قبل از خرید و چه پس از خرید پاسخگو بوده و از راه های ارتباطی مختلف مشکلات و سوالات مطرح شده را برطرف نموده است.

در پایان همواره ایران حسابدار آماده دریافت نظرات،پیشنهادات و انتقادات شما کاربران میباشد .